Том Брейді побив власний рекорд Супербоула, перемігши Букса проти Чіфсів та зігравши з Пейтон Меннінг

Том Брейді побив власний рекорд як найстаріший захисник НФЛ за всю історію, здобувши перемогу в Суперкубку, після того, як 'Тампа Бей Буканірс' переміг 'Канзас-Сіті Хіфз' у Суперкубку 55 на стадіоні 'Реймонд Джеймс'.

Популярні

Найуспішніший гравець НФЛ усіх часів, Брейді здобув сьомий тріумф у Суперкубку, усі свої попередні шість прийшли з «Нью -Інгленд Патріотс».

Брейді закинув три тачдауни в першому таймі, перші два-Роб Гронковскі, і передав Леонарду Фурнетту за Bucs & apos; четвертий TD у третьому кварталі.

А перемога Тампа -Бей - лише другий смак слави Супербоула після 2003 року - означає, що Брейді встановив новий рекорд як найстаріший переможний QB.

Його попередній успіх прийшов у віці 41 року і шести місяців, коли 'Патріоти' перемогли 'Лос-Анджелес Рамс' з рахунком 13-3 у 2019 році.

Том Брейді побив власний рекорд Суперкубка з Bucs & apos; перемога проти начальників та матчі Пейтон Меннінг (Зображення: GETTY)

Брейді 43 роки, він не тільки найстаріший виграш QB, але й найстаріший гравець, який коли -небудь грав у Супербоулі, на рік старший за Метта Стовера, якому було 42 роки, коли 'Індіанаполіс Колтс' програв 'Супер Боул 44' у супербоулі.

Неймовірно, це четверта перемога Супербоула № 12 після того, як їй виповнилося 37 років, що відповідає загальній сумі всіх інших стартових КБ у віці до 37 років разом.

Джонні Юнітас виграв п'ятий в історії Суперкубок з 'Балтімор Колтс', тоді як Джон Елвей був дворазовим чемпіоном з 'Бронкосом', з яким також виграв Пейтон Меннінг.

Меннінг привів Денвер до перемоги над 'Кароліною Пантерами' у 2016 році, коли йому було 39 років і раніше він був найстаршим переможцем QB до того, як Брейді переміг з 'Патсом' два роки тому.

Брейді вже зіграв з 'Меннінгом' у 2017 році, коли у віці 39 років він привів Нову Англію до перемоги проти 'Атланта Соколз', подолавши дефіцит 28-3, щоб вийти переможцем в овертайм.

Тепер 43-річний футболіст-це лише другий QB, який виграв Суперкубок для кількох франшиз, привівши Кольтс до перемоги над Чиказькими ведмедями ще в лютому 2007 року, перш ніж Broncos виграли Super Bowl 50 проти Пантер.

Брейді встановлює цілий ряд рекордів, а Bucs & apos; перемога стала першою перемогою Канзас -Сіті з двома рахунками у матчі з Махомесом, коли стартовий QB починався з 54 кар’єр.

Він не забив жодного ТД у перші три чверті, а Тампа-Бей вела з рахунком 31-9, переходячи до останніх 15 хвилин у Флориді.

На початку четвертого Магомес дійсно здійснив неймовірні кидки, але на першому заїзді Канзас -Сіті дві сенсаційні зусилля зазнали невдач, і ні Байрон Прингл, ні Демієн Вільямс не змогли впіймати футбол.

Це означало, що «Хіфс» не змогли стати першою командою з часів «Патріотів» у 2004 та 2005 роках, яка виграла Суперкубок між собою, оскільки команда Енді Рейда поступилася своєю короною.