Ронні О'Салліван поділяє стильне бажання Марка Вільямса після того, як 'помилки' призвели до виходу з Masters

Ронні О'Салліван щедро похвалив Марка Вільямса після їх епічного чвертьфінального змагання на Мастерсі, у якому валлієць вийшов на перше місце. О'Салліван мав намір дійти до свого 15-го півфіналу Masters після того, як попередив 3-0.

Вільямс нарешті піднявся на дошку перед перервою та повернувся після перерви відновленим. Матч незабаром перетворився на класику, коли вони повернулися за стіл, і Вільямс, і О'Салліван влаштували шоу для натовпу Alexandra Palace.

О'Салліван все ще виглядав головним, оскільки він вів у рахунку 4-2 після відсічі міні-Вільямса. Але Welsh Potting Machine залишив свій відбиток на матчі, офіційно змінивши ситуацію в сьомому фреймі, зробивши найвищий для турніру брейк у 143.

Останній фрейм вирішувався, оскільки О'Салліван зібрав 77 змагань, але саме Вільямс переміг у цій епічній битві, фінішувавши з блискучою останньою перемогою, щоб дійти до півфіналу Мастерс. Говорячи після своєї поразки, О'Салліван пошкодував про 'забагато помилок', але врешті-решт віддав належне рівню снукеру, який демонстрував його опонент, і підтримав Вільямса, щоб він забрав додому трофей у неділю.

Cazoo Masters - день п'ятий

Марк Вільямс повернувся після трьох фреймів і виграв (Зображення: Getty)

«Я просто не забив. Я не робив перерв. Биток не був чудовим. Я тримався там. 3-0, він трохи боровся, - сказав О'Салліван. - Але сьогодні він грав краще, він грав у кращий снукер. Він був більш клінічним.

'Я був щасливий отримати 5-5, у мене був шанс в останньому випадку, але коли ти погано кидаєш, таких чорних не можна пропускати. Я задоволений тим, як сьогодні впорався. Не можу бути надто розчарованим .

Востаннє Марк Вільямс вигравав Мастерс у 2003 році (Зображення: Getty)

«Це були чисто бійцівські якості. На 5-4 ви думаєте: «Я повинен це зробити». Для мене там було занадто багато помилок. Кілька основних, базових помилок. Це просто так, як це відбувається. Він добре грав протягом тривалого часу. Оскільки він виграв чемпіонат світу, я не знаю, який це був рік, 2019?

«З тих пір він грає феноменально стабільно, забиває дуже добре. Я здивований, що він не вигравав більше, враховуючи його якість і те, наскільки добре він грає. Сподіваюся, він піде далі і виграє це. Він цього заслуговує».

У півфіналі Вільямс зустрінеться або з Джеком Лісовскі, або з Хоссейном Вафаї. У двох інших чвертьфіналах грає квартет англійців: Джадд Трамп протистоїть Баррі Гокінсу, а Стюарт Бінгем — Шон Мерфі.