Месут Озіл прагне скористатися менеджером Арсеналу Мікелем Артетою після розгромної поразки у Ман Сіті

Месут Озіл мав на меті розкопати менеджера Мікеля Артету у Twitter після 'артилеристів' розгромна поразка 5-0 проти суботи. На останніх етапах кар’єри Арсенала Озіл був заморожений від планів Артети, і, здається, жодного кохання не було втрачено з часу його від’їзду.

Придбайте офіційний домашній трикотаж 'Арсенала' 2021/22 Образ угоди Придбайте офіційний домашній трикотаж 'Арсенала' 2021/22

'Адідас' та 'Арсенал' запустили офіційний домашній футбол 2021/22 року, натхненний клубною мантрою 'Арсенал для всіх'.

65 фунтів стерлінгів Імідж партнера Переглянути пропозицію Приніс вам

Артета дивився, як 10-чоловікний 'Арсенал' зазнав ударів чемпіоном Прем'єр-ліги 'Ман Сіті' на стадіоні 'Етіхад'.

Ілкаї Гундоган та Ферран Торрес випустили Сіті з рахунком 2: 0 протягом 12 хвилин, перш ніж Граніт Шака побачив червоного після жахливого виклику на 35-й хвилині.

Габріель Ісус зробив три на межі тайму, перш ніж Родрі і Торрес забили у другому таймі, щоб завершити розгром 5: 0.

Незабаром після повного робочого дня Озіл звернувся до Twitter, щоб, здавалося, прагнути розкопати Артету на тлі жахливого початку кампанії у Прем’єр-лізі.

ДУМАЄТЕ, ЩО ВИ ЗНАЄТЕ СПОРТ?

Довіряйте процесу � � � � � � � � � � � �

- Месут Озіл (@MesutOzil1088)

Месут Озіл відреагував на поразку

Месут Озіл відреагував на поразку 'Арсенала' від 'Ман Сіті'. (Зображення: GETTY)

Озіл покинув Арсенал і вирушив у Фенербахче у січні після того, як на стадіоні «Емірейтс» відбувся розрив планів «Артети».

До свого виходу він не грав ні хвилини футболу з березня 2020 року і був виключений зі складу клубу Прем'єр -ліги 2020/21.

Багато хто ставив під сумнів рішення Артети заморозити німецького плеймейкера, оскільки Арсенал намагався створити шанси, коли в минулому сезоні він впав до восьмого місця.

Каноніри жахливо розпочали нову кампанію, програвши свої перші три партії, не забивши жодного гола, але пропустивши дев'ять.

НЕ ПРОПУСКАЙТЕ

Виступаючи після поразки на Етіхаді, Артета описав це як 'болючий' після гарного початку гри.

«Дійсно боляче, у грі відбулося багато речей, щоб потрапити туди, куди ми потрапили.

'Я думаю, що ми розпочали гру дійсно, дуже добре, і в першій ситуації вони мали м'яч повз коробку, і ми не захищали хрест, ми дуже погано захищали пробіг у штрафну, і ми знову 0 вниз.

'Потім ми спробували повернутися знову, створили деякі ситуації і пропустили другий гол.

'Для мене це був чіткий удар по обличчю Каллума, арбітр дозволяє йому піти, ми з рахунком 2: 0 і після червоної картки нам довелося піднятися на гору'.

Мікель Артета пережив болісний день у Манчестері.

Мікель Артета пережив болісний день у Манчестері. (Зображення: GETTY)