Маттео Берреттіні висміює проблему Australian Open з нахабним підписом об'єктива камери

Маттео Берреттіні був змушений вийти з сету, щоб перемогти Брендона Накасіму в першому раунді Australian Open, вигравши 4-6, 6-2, 7-6(5), 6-3. Зірка італійського тенісу в минулому році провів найкращий на сьогоднішній день сезон, вийшовши у фінал Вімблдону та піднявшись на сьоме місце в рейтингу ATP.

Цього року також очікуються більші та кращі речі з надією на досягнення найкращого результату в кар’єрі на Australian Open.

Минулого року він був змушений відмовитися від свого матчу четвертого кола Australian Open через розтягнення живота.

І, схоже, цього разу у Берреттіні ще одна проблема зі шлунком, хоча й не м’язова.

Під час матчу проти Накасіми Берреттіні зробив три перерви на туалет, а також медичний тайм-аут у другому сеті.

ПРОСТО В:

Маттео Берреттіні зміг посміхнутися після своєї перемоги

Маттео Берреттіні зміг посміхнутися після своєї перемоги (Зображення: GETTY/EUROSPORT)

25-річний гравець виявився невдалим у перших біржах, але подолав проблеми зі шлунком, щоб вийти у другий раунд.

А Берреттіні висвітлив свою проблему, яка триває після перемоги, написавши на об’єктиві камери: «Imodium, grazie!»

Потім його запитали про повідомлення під час інтерв’ю під час судового засідання, визнавши, що він почувався «хворо».

'У мене нудить живіт, скажімо так', - сказав Берреттіні.

Маттео Берреттіні зізнався, що у нього розлад шлунка

Маттео Берреттіні зізнався, що у нього розлад шлунка (Зображення: EUROSPORT)

«Але ця боротьба в 10-ій грі третього сету дала йому віру в силу».

Він додав: «Це було дуже важливо. Я відчував, що матч трохи змінився.

«Я справді тримався там здебільшого своєю розумовою силою, тому що мого тіла там не було».

У наступному раунді Берреттіні зустрінеться проти Стефана Козлова після перемоги американця у Іржі Веселого.

Маттео Берреттіні мав три перерви в туалет

Маттео Берреттіні мав три перерви в туалет (Зображення: GETTY)

Італійський тенісний ас опинився б у тій самій частині жеребкування, що й Новак Джокович, якби серб виграв свою апеляцію в неділю.

Пара могла зустрітися в чвертьфіналі, але Берреттіні тепер є одним із фаворитів у своїй частині жеребкування.

Але у Берреттіні все ще є Рафаель Надаль у своїй половині жеребкування, і вони можуть зустрітися в півфіналі.