Наставник МЮ Рангнік реагує на виступи Де Хеа, Фернандеса та Еланги під час перемоги в Брентфорді

«Манчестер Юнайтед» вийшов вперед проти «Брентфорда» через Елангу, який другий матч поспіль стартував на лівому фланзі над Маркусом Решфордом.

Потім Мейсон Грінвуд забив гол, зробивши рахунок 2-0, забив свій перший гол у Прем'єр-лізі з жовтня.

І Рашфорд завдав удару після того, як вийшов із лавки запасних, а Іван Тоні відтягнув один удар у ворота господарів.

«Червоні дияволи» добре виступили у другому таймі, які зберегли свої надії на кваліфікацію в Лізі чемпіонів наступного сезону.

А Рангнік відреагував на виступи Де Хеа, Фернандеса та Еланги, коли виступав після гри.

Про Де Хеа він сказав клубним ЗМІ: «Він робив це протягом останніх кількох тижнів, блискучі сейви в першому таймі, я б сказав, один із найкращих голкіперів у світі».

ДУМАЄТЕ, ВИ ЗНАЄТЕ СПОРТ?

Новини Манчестер Юнайтед Рангнік Де Хеа Фернандес Брентфорд

Наставник МЮ Ральф Рангнік був щасливий після того, як його команда перемогла Брентфорд (Зображення: GETTY)

Обговорюючи Елангу, він сказав: «Він продовжив виступ, який показав у Villa Park, навіть там я вважав, що він був дуже хорошим.

«Сьогодні я б сказав, що він був майже видатним у другому таймі, багато працював проти м’яча та забив важливий перший гол».

Про Фернандеса він додав: «Я радий за наших молодих гравців, у нас сьогодні було троє молодих бомбардирів, але я також повинен сказати, що Бруно добре підготував нас, блискучу підстановку Бруно».

І Мактоміней також був схвалений німцем: «У другому таймі Скотт, треба ще раз сказати, був справжнім лідером.

«Він грав авторитетно і тоді, коли нам це було потрібно найбільше.

НЕ ПРОПУСТІТЬ

'Ман Юнайтед' може надати трансферну підтримку Ральфу Рангніку цього місяця (Зображення: GETTY)

«Я думаю, що це мало майже позитивний вплив на всіх інших гравців у центрі поля».

Легенда Юнайтед Ріо Фердинанд закликав свою стару команду підвищити ставку, якщо вони хочуть потрапити в четвірку найкращих цього сезону.

Виступаючи на BT Sport, він сказав: «Так, математично вони є.

«У них хороша серія ігор. Вони також повинні забирати очки у команд навколо себе, це буде важливим фактором.

«Так, переміг команди, які нижчі в лізі, але ігри проти «Шпор» тощо.

Наставник МЮ Ральф Рангнік похвалив Бруну Фернандеша після перемоги в Брентфорді (Зображення: GETTY)

«Шпори, Конте відскочив, який у них є. Якщо вони виграють свої ігри в запасі, то виграють від Арсеналу та Манчестер Юнайтед у цьому світі, тому це буде дуже важко».

Після матчу з Брентфордом Еланга був вдячний Рангніку за можливість показати себе.

«У другому таймі ми грали у наш найкращий футбол», – сказав молодий швед.

«Ми дійсно активізувалися.

«Гол, який я забив, я думаю, що він підняв команду та підняв команду, і був другий гол, і третій гол, і він став ще краще.

«Я думаю, що дотик це налаштовує. Коли я вперше доторкнувся до нього, я зрозумів, що воротар підійшов трохи близько, тому мені потрібно було вбити.

Молодих хлопців Манчестер Юнайтед Ентоні Елангу та Скотта Мактомінея вітали після перемоги в Брентфорді (Зображення: GETTY)

«Я працюю на ці моменти. Я знаю, що це тільки початок, і я просто хочу продовжувати наполегливо працювати і досягати більше цілей.