Ден Еванс звинувачує суд у втраті Пола, оскільки Велика Британія повільно стартувала в Кубку Девіса

Ден Еванс вважає, що повільний корт зруйнував його шанси дати Великій Британії швидкий старт на Кубку Девіса в середу ввечері. Другий британець програв американському спортсмену Томмі Полу після двох з половиною виснажливих тенісних матчів, залишивши проти себе команду Леона Сміта, але наполягав на тому, що умови корту на «Емірейтс Арені» не допомогли домашній справі.

Після того, як Еванс вийшов проти 29-го гравця світу Пола в трилері 4-6,6-4, 4-6, похвалив натовп із Глазго за те, що вони зробили все можливе, щоб допомогти йому подолати лінію, але був непохитний у темпі корту. не допомогло.

32-річний гравець сказав: «Це був хороший матч, але дуже повільний корт. Треба було багато звикати до м'ячів. Я думаю, що ми були першими, хто натрапив на це. Тоді, очевидно, ви кидаєте все середовище матчу. Це завжди трохи повільніше, коли ви граєте, а також, коли це справжній матч.

«Це те, що є. Це жорсткий фізичний корт для гри. Але це не пов’язано з кортом, чому я не виграв матч. Я мав свої шанси, але їх не вистачило. З моїм тенісом сьогодні не було нічого поганого. Думаю, я просто не ризикнув. Якщо я правильно пам’ятаю, пропустив два форхенди на брейк-пойнтах.

«Я думаю, що це (корт) приємно для вболівальників. Думаю, вони бачили хороший теніс. Я не знаю, як довго тривали мітинги, я нічого не пам’ятаю. Відчувалося, що це хороший матч.

Павло

Пол здобув перемогу в трьох сетах (Зображення: Getty)

«Я грав у хороший теніс. Просто не міг переступити лінію. Просто озираючись на це, я думаю, що глядачі зробили чудову роботу, щоб повернути мене в матч. Якщо я отримав той перший сет, він був проти нього. Коли все дійшло до сету, я відчув, що маю імпульс, але просто не міг позбутися брейку. Це важко. Це важко».

Пол був у захваті від того, що виграв свій перший матч Кубка Девіса за свою країну - і отримав свою першу перемогу над Евансом, з яким він домовився про умови корту.

Американець сказав: «Умови були дуже повільними. Одні з найповільніших, напевно, у яких я грав. Я не знаю, чи це лише корт, чи м’ячі, чи комбінація обох. «Бали збільшуються, і важко виграти переможців. Часом це розчаровує, але, мабуть, і цікавіше для вболівальників.

«Я маю на увазі, врешті-решт, мабуть, у цьому й вся справа. мені весело Я був щасливий отримати свою першу перемогу над ним, особливо в Кубку Девіса».

Минуло чотири роки з тих пір, як Глазго приймав Кубок Девіса, і хоча було розчарування, що Енді Мюррей був обраний в одиночному розряді - Кем Норрі взяв на себе Тейлора Фріца в другому матчі - шотландець був названий разом з Джо Солсбері в парному розряді.

Звичайну бурхливу атмосферу, пов’язану з The Emirates у такі ночі, було приглушено перед початком хвилиною мовчання для королеви Єлизавети 11 і жодної музики під час нарощування.

Але чим довше тривав матч, тим гучнішим ставав натовп, і місце вибухнуло, коли Еванс, який програв перший сет за 50 хвилин, зрівняв конкуренцію, вивівши її у вирішальний. Пол зробив прорив і піднявся з рахунком 5-3, але Еванс зробив удар вечора, обурливий удар наприкінці виснажливого розіграшу, щоб повернути себе в змагання.

Однак для британця це було так само добре. Пол виграв наступну гру та матч, щоб перемогти 6-4, 4-6, 6-4 і покинути Велику Британію з горою, на яку потрібно піднятися.