BBC змушена вибачитися за нецензурну реакцію Джилл Скотт у фіналі Євро-2022 в Англії

ВВС були змушені вибачитися після того, як їхня камера зафіксувала нецензурну висловлювання Джилл Скотт з Англії. Півзахисник був спійманий на тому, що кричав: «Ти, чорт, бісь!» після того, як його спіймали пізній німецький виклик.

У відповідь коментатор BBC Робін Коуен вибачила всіх, кого образив цей коментар.

«Прошу вибачення перед тими, хто читає по губах», — сказала вона. «Не впевнений, що вам потрібно бути таким, щоб зрозуміти, що про це думає Джил Скотт».

Досвідчений півзахисник вийшов на заміну на 89-й хвилині замість Джорджії Стенвей, яка отримала жовту картку, коли Левиці готувалися до додаткового часу.

Джил Скотт

Англійка Джил Скотт була розлючена викликом німців (Зображення: BBC)

Однак все почалося незадовго до кінця першого тайму в додатковий час після того, як на Скотті сфолив німець Сіндей Ломанн. 22-річний футболіст повалив півзахисника-ветерана, коли вона впала на землю, викликавши гнів.

Скотт є одним із найдосвідченіших гравців у збірній Англії, він провів 161 матч за 16 років. Однак цього було недостатньо, щоб зупинити її реакцію в котлі фіналу Євро на Уемблі.

Однак саме 35-річний гравець посміявся останнім, коли Англія тріумфувала та виграла трофей, а переможний гол на 110-й хвилині забила Хлоя Келлі. Ця перемога стала першим випадком, коли країна виграла турнір перед рекордною кількістю глядачів.

Це було б особливо гостро для зірки, яка єдина вижила після фінальної поразки Левиць у 2009 році з рахунком 6:2 від того ж суперника.

Джил Скотт

Джилл Скотт спіткнувся півзахисник Німеччини Сіндей Ломанн (Зображення: GETTY)

Спочатку Елла Тун відкрив рахунок фантастичним ударом через німецького воротаря Мерле Фромс. Однак на 79-й хвилині Ліна Магулл зрівняла нічию, перевівши гру в додатковий час, перш ніж Левиці зрештою перемогли.

Команда отримала поштовх ще до початку матчу, оскільки надихаючий капітан збірної Німеччини Александра Попп була виключена через те, що отримала травму коліна під час розминки. Це дещо звело нанівець атаку опозиції, оскільки Die Nationelf не несли такої ж наступальної загрози, як зазвичай.

Були приголомшливі сцени під час повного робочого дня з трьома левами та милою Керолайн, які лунали через гучномовці Уемблі. Ймовірно, цей успіх буде святкуватися до ночі, і, що найважливіше, він надихне покоління молодих дівчат займатися футболом і розвивати цей спорт разом із Англією.